8 czerwca Austria - Chorwacja(Wiedeń)

site
Internet to potęga « Obserwuję, myślę, piszę – serwis Goldenrose
Austria - Chorwacja

Już jutro ciekawy meczyk, dowiemy się w jakiej formie s± nasi rywale do drugiego miejsca w grupie. Stawiam na wygran± Chorwacji jednak bez rewelacji, my¶le że już stracili formę z eliminacji. Będzie wymęczone 1-0 dla Chorwatów.

OBY CHORWACI DOSTALI LANIE
a nie lepszy byłby remis? Nas chyba zadowoli strata punktów obu drużyn
moderator: Nawet w żartach s± granice przyzwoito¶ci!

żałosne nst.

No i widać ze nie ogladales meczu, moze pierwsza polowe mieli słabsza ale Chorwaci zaliczyli cud ze ten mecz sie skonczyl takim wynikiem, bo w drugiej połowie Austriacy pokazali pazur, i dali ostrzezenie Polakom przed spotkaniem z nimi żeby nie dawac im za duzo swobody na boisku.
nst jak Ci się przydarzy jaka¶ potworna tragedia w rodzinie to daj znać po¶miejemy się wszyscy jak Cie bawi± takie rzeczy. Totalny kretynizm.

A co do samego meczu:
Chorwacja - słaba fizycznie, rzuciła się do ataku od pierwszej minuty co od razu przyniosło zamierzony skutek. Ci±głe krycie, granie ¶cisłym pressingiem jednak niewiele brakowało a zgubiłoby t± drużynę. Przesadzili co się odbiło w drugiej połowie gdzie mieli bardzo wiele szczę¶cia, że doci±gnęli ten wynik do końca.

Austria - nie s± tacy słabi jak wszyscy my¶leli, jednak nie przewiduje tu rewelacji. Troche ¶cisłego krycia i drużyna ma problemy z przedarciem się przez drug± linię, jednak je¶li zostawimy im miejsce jak pisał Renewal natychmiast to wykorzystaj±, może nie skutecznie, ale na pewno groĽnie.