Dzisiejszy mecz !

site
Internet to potęga « Obserwuję, myślę, piszę – serwis Goldenrose
Zapraszamy na dzisiejszy sparing druzyny (g. 21:00, hala na Podpromiu-mała). Oczywi¶cie wstep wolny. Rywalem będzie ekipa Westovii Tarnów (3 liga).

Heiro IMS - Westovia Tarnów 5-1 (3-0)
bramki: Klader, Kiczek, Stec, Pietrucha, Zachajusz.

HEIRO: St±cel, Brzyski - Szymański, Dawidziak, Klader, Zachajusz, Krawczyk P., Barłowski, Kawa, Szczepański, Paszkowski, Kiczek, Stec, Pietrucha, Amarowicz, Dragan, Mrzygłód, Młocek.

Trener Jacek Sowa nie mógł narzekac na brak wyboru podczas wtorkowej konfrontacji z zespołem z Tarnowa. Na parkiecie zaprezentowało się 18 zawodników, którzy maj± szanse zagrać w inaguracyjnym spotkaniu II ligi futsalu z Inpulsem Siemianowice ¦l±skie (27 wrze¶nia br.). Niestety drużyna go¶ci przyjachała w mocno okrojonym składzie bez kilku podstawowych zawodników.

Pierwsza bramka padła juz po kilkudziesięciu sekundach gry. Zespołow± akcję zespołu wykończył Miłosz Klader. Na 2:0 podwyższył Ernest Kiczek, który wykorzystał błędy i niezdecydowanie obrońców go¶ci, połozył bramkarza i skierował piłke do pustej bramki. Kolejne trafienie dla Heiro zaliczył Mateusz Stec, który w nietypowy sposób bo głow± po do¶rodkowaniu strzelił trzeciego gola.

Po przerwie go¶cie po strzale z dystansu i rykoszecie od obrońcy Heiro pokonali St±cla. Heiro odpowiada składn± dwójkowa akcj± Barłowski-Pietrucha, gdzie ten ostatni kieruje piłkę do pustej bramki.W kolejnych minutach meczu po uderzeniu Krzysztofa Szymanskiego piłka wyl±dowała na słupku tarnowskiej bramki a ze skuteczn± dobitk± zd±żył Jarosław Zachajusz.