NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU !

site
Internet to potęga « Obserwuję, myślę, piszę – serwis Goldenrose
ZAPROSZENIE

Stowarzyszenie HEIRO FUTSAL ma zaszczyt zaprosić na najważniejszy mecz sezonu 1 ligi futsalu w Rzeszowie pomiędzy Heiro a UPOSem Komart Knurów.

Mecz rozegrany zostanie na hali przy ul. Miłocińskiej 360 w Rzeszowie
24 stycznia 2009 r. (sobota) Pocz±tek o godz. 19. Wstęp wolny !

Liczymy na Was !
Działacze i piłkarze Heiro

Ja idę, zobaczymy jak Wam idzie po wzmocnieniach ;]

[ Dodano: 2009-01-22, 14:39 ]
Heiro Rzeszów - UPOS Komart Knurów 2-3 (0-2)

0:1 Rozumek (17:13)
0:2 Kamiński (19:15)
1:2 Łodej (20:19)
2:2 Łodej (21:16)
2:3 Zaginski (33:26)

Heiro:
Puzio, St±cel - Klader, Dawidziak, Krawczyk, Szymański, Łodej, Bosek, Młocek, Opoń.

Sedziowali: Maciejewski, Pipczyński.
Widzów: 150

A już jutro obszerniejsza relacja z meczu, galeria, filmy...
oj musimy teraz szukać punktów z trudniejszymi rywalami

Zapraszamy też w niedzielę na Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu od godz. 8:00 na Miłocińskiej.

24 stycznia o godzinie 19.00 na hali przy ul. Miłocińskiej Heiro Rzeszów rozpoczęło prawdopodobnie najważniejszy mecz w sezonie. Jako, że obie drużyny walcz± o bepzieczne miejsce w lidze spotkanie z drużyn± z Knurowem może mieć decyduj±cy wpływ na układ dolnej czę¶ci tabeli.

Obie drużyny rozpoczęły spotkanie bardzo skoncentrowane i starały się niedopuszczać do sytuacji podbramkowych co bardzo długo przynosiło efekty w postaci bezbramkowego remisu.

Z czasem zaczęło się pojawiać coraz więcej dobrych akcji podbramkowych, w których brakowało jednak skutecznego wykończenia. Jedn± z takich akcji wyprowadził Marcin Dawidziak, który skutecznym zwodem min±ł trzech zawodników z Knurowa. Jednak i tu brakło wykończenia akcji. Co nie udało się Heiro, w 17 minucie spotkania zrobił UPOS srzelaj±c bramkę na 1-0.

Niespełna 2 minuty póĽniej niepewna interwencja rzeszowskiego bramkarza na pograniczu pola bramkowego i rzut wolny dla Knurowa, który wykorzystał Kamiński. Do przerwy Heiro Rzeszów przegrywa 0-2.

Po przerwie zawodnicy Heiro postawili wszystko na jedna kartę i ruszyli do ataku, co przyniosło bardzo szybko oczekiwany skutek. Dwa strzały łodeja w 20 i 21 minucie i był już remis.

Niestety w 33 minucie spotkania bł±d Heiro w obronie wykorzystał Zagiński i znów na prowadzenia wyszła z drużyna z Knurowa.

2 minuty przed końcem spotkania wróciły nadzieje na remis gdy sędzia podykotwał karny przedłużony, jednak piłka po ręce bramkarza trafiła w słupek i nie wpadła do bramki.

Ostatecznie UPOS Komart Knurów wygrywa z Heiro Rzeszów 3-2.

Wygl±da na to, że niestety Heiro nie uniknie baraży o pozostanie w I lidze...

Heiro:

Widzów: 150

Bardzo szkoda, szczególnie tego karnego. Gdyby¶cie strzelili byłaby szansa na dobicie Knurowa w ostatnich minutach. No ale póki piłka w grze ... kto wie