Heiro - Renex

site
Internet to potęga « Obserwuję, myślę, piszę – serwis Goldenrose
Zapraszamy na hale przy ul. Miłocińskiej w t± sobotę o godz. 19:00. Wstęp wolny. Rywalem Heiro lider Renex Grajów.

i w tyłek 4-10. Ale kibice Renexu dali czadu
Rybus szacun :!: :!:

Rybus szacun
Rybus!!! Kawał dobrego bramkarza!!! Najlepszy w Heiro!

atmosfera dzieki kibicom rywali rpzednia, szkoda ze Heiro nie ma takiego funclubu:) mecz moglem ogladnac jedynie urywkami, szkoda ze przegrany...:)

przy okazji video z naszego niezbyt udanego pokazu

Pozdrawiam

Wnioski s± oczywiste. Mamy za duże problemy w tylnej formacji. Popełniamy dziecinne błędy i to sie potem odbija na wyniku. Może kiedy¶ u nas będzie taki doping jak wczoraj prowadzili kibice Renexu
HEIRO Rzeszów 4 – 10 RENEX Grajów

W sobotę 13 grudnia rzeszowski beniaminek w I lidze futsalu zmierzył się z liderem tabeli Renexem Grajów. Prognozy przed tym meczem były jedne, wysokie zwycięstwo Renexu. Wynik się sprawdził jednak nie oddaje w pełni tego co działo się na boisku.

Widowisko na Miłocińskiej już przed meczem stawało się coraz ciekawsze. Tuz przed pierwszym gwizdkiem na rzeszowskiej hali pojawiła się zorganizowana grupa kibiców z Grajowa, która swym gło¶nym dopingiem wprawiła rzeszowskich fanów futsalu w stan zdumienia. Pozostałe atrakcje zafundowali kibicom sami piłkarze. Już od pierwszej minuty mecz był prowadzony w bardzo szybkim tempie. Sytuacji bramkowych dla jednej i drugiej strony było więcej niż w nie jednym meczu. Głównymi bohaterami spotkania stali się bramkarze, którzy w znany tylko sobie sposób sięgali piłek zmierzaj±cych do bramki. Niestety większ± skuteczno¶ci± wykazali się zawodnicy Go¶ci, którzy w 11 minucie prowadzili już 3-0. Piękn± akcj± dla Heiro Rzeszów popisał się Marcin Dawidziak jednak piłka po jego akcji znów nie wpadła do bramki. Kibice z niedowierzaniem łapali się za głowy patrz±c jak po brawurowych akcjach rzeszowskiej drużyny piłka nie chciała wpadać do bramki: „Takiego pecha jeszcze nie mieli¶my, co chwile słupek, jakie¶ przypadkowe odbicie i nie chce wpa¶ć!”. Tuż przed przerw± niemoc strzeleck± przełamał Norbert Opoń, a drugiego gola po indywidualnej akcji strzelił Jakub Dragan. Do przerwy wynik 5-2 dla Renexu.

Po przerwie bardziej zmotywowani wybiegli zawodnicy Renexu którzy sw± przewagę udokumentowali zdobyciem 4 bramek. W drużynie Heiro pojawiło się dużo niepotrzebnych fauli, które zaowocowały rzutami karnymi dla go¶ci. Na tablicy pojawił się wynik 9-2. Heiro walczyło jednak do końca wypracowuj±c jeszcze dwie bramki, które strzelili Klader i Szymański. Ostatecznie Heiro przegrało swój mecz 4 – 10. Po końcowym gwizdku sędziego rozpoczęły się ¶piewy kibiców z Grajowa które było słychać jeszcze długo po meczu.

Pomimo wyniku kibice nie narzekali. „To był najlepszy mecz jaki widziałem na tej hali. Szybkie tempo, ¶wietne akcje, oby tak dalej. Widać, że drużyna robi postępy z meczu na mecz.” Większo¶ć kibiców obecnych na hali najbardziej doceniała bramkarza Heiro Rzeszów, Jakuba Rybusa: „Zdecydowanie zawodnik meczu! Gdyby nie on byłoby bo meczu już w 5 minucie.”(Maciek), „Najlepszy zawodnik meczu? Zdecydowanie bramkarz! to co wyprawiał w tym meczu było niesamowite. Wynik i ilo¶ć straconych bramek nie obrazuje tego jak ¶wietnym był zawodnikiem”. Umiejętno¶ci naszego zawodnika docenili także przyjezdni kibice „Najlepszy w Heiro był bramkarz, gdyby nie on wygraliby¶my dużo wyżej. ¦wietny w wyj¶ciach do piłki.”

HEIRO Rzeszów 4 - 10 Renex Grajów

Bramki dla Heiro: Opoń, Dragan, Klader, Szymański -
Bramki dla Renexu: Guja 4,Cebula 2,Janik 2, Kajca

Heiro: 1 St±cel, 27 Rybus - 9 Krawczyk, 11 Szymański, 4 Klader, 6 Dawidziak, 5 Szczepański, 3 Brocki, 18 Opoń, 8 Dragan, 10 Łodej.

Renex: 1 Pstrusiński - 9 Cebula, 8 Janik, 4 Flak, 2 Seweryn, 15 Guja, 7 Morawski, 10 Kajca, 17 Kosmal, 16 Zaj±c, 11 Nowak.

żółta kartka: Kajca (Renex)

----------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------
Renex pokazał jak się gra w piłke, zauważcie że większo¶ć akcji rozpoczynała się od jednego i tego samego zwodu. Podcięcie w bok przyspieszenie i jest pod bramka. Szybkosciowo odstajemy w tyle, bardzo czesto te braki wynikaja ze zlego ustawienia w kryciu. Proste bledy w wyprowadzaniu atakow, nie potrafimy pograc chwile piłk±, niecelne proby podan prostopadłych w srodek które konczyły się przechwytami i szybkimi kontrami. Brakowało mi w meczu Erniego, jest to zawodnik wyrózniajacy sie. Wczoraj zdecydowanie najlepszy był Rybus. Dragan całkiem niezle sobie radził, szkoda ze w ostatnich sekundach pierwszej połowy nie udało mu się zlaiczyć drugiego trafienia. Piotrek Krawczyk, mam mieszane uczucia. to nie był jego dzien. Dawidziak ostatnio krytykowany przez kibiców zagrał przyzwoicie, jedna akcje faktycznie miał niezła, szkoda ze z tego podania nic nie wyszło. Kawa na rozpisce w składzie, a na meczu na trybunie, kontuzja?

A na koniec powiem tylko, że gdyby bronił wczoraj Brzyski to by¶my przegrali do 4 ale z 20-4 To co Rybus wyprawia przy wyjsciach do piłek to wielki szacun
Brakuje zgrania chłopaki! Więcej trenować!