Wczoraj rozjechał gładko hiszpanki 3-0 :-|

Jak dla mnie jak najbardziej s± faworytkami i wierze w kolejny sukces na tej imprezie :-D
dobrze by było wywalczyć złoto bo dziewczyny dobrze graj±
Zaczeli¶my dobrze, a co z tego wyjdzie to sie okaże. Mam nadzieje że zatr± slad po męskiej żenadzie w Moskwie

wygrana z Czeszkami wczoraj, a dzis po 30minutach przegrywamy z Bułgari± 0-1, ale wierze że się dziewczyny podnios±
Ale wygralismy po prawdziwym horrorze

Dużo pieknych akcji, i dziewczyny pokazały charakter, ze walcz± zawsze do końca i brawa dla nich
Z Serbi±, Belgi± oraz Holandi± zagraj± kolejno od wtorku do czwartku polskie siatkarki w drugiej rundzie mistrzostw Europy.

Życzymy powodzenia

Dobrze, że Glinka wróciła bo inaczej mogłoby nie być aż tak dobrze

Oj dobrze dobrze, byłoby na prawde ciężko;] Tak to mamy pewniaka, wygrywa niemal każd± piłke ;];] No i jeszcze Skowrońska, delikatna dziewczyna a jak r±bnie to jak mówił Marek Kondrat "nie ma ch... we wsi"
Dzisiaj 17.30 wszyscy trzymac kciuki, Polska - Serbia
my¶lę że dziewczęta wyjd± zwycięsko z tego b oju :)

i 10 - 7 dla Polek ihhhaaa
Oj będzie gor±co w tym meczu, i o bardzo. Zacieta walka. Raz seria punktów dla nas, za chwile dla Serbek
ajajaj 19-16 dla Serbek
Ehhh

Chyba zlekceważyli¶my troche Serbki. Szkoda. Wielka szkoda.

3-0 dla Serbek
A mi się wydaje, że za póĽno w 3 secie nasz trener wpu¶cil Glinke i Skowrońska. Jakby nie bło to nasze "konie pociagowe", ktore jednym dwoama atakami potrafia poderwać cały zespół do walki.

No nic, beda dwa złota i br±z
no cóż, słaba zagrywka, słabe przyjęcie, brak wykonczenia. To sie musialo ak skonczyc
nie popisaly sie nasze dziewczyny ;( Jak je teraz naziwmey, bo "złotka" juz nie pasuje
No i nawet nie zdobyły br±zu, wielka szkoda. Chyba sie podłamały wczorejszym wynikiem. No ale cóż, nastepnym razem będzie lepiej, i znów będa złotkami